Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Alijda Johanna Meijer (1915-)

Persoonlijke gegevens Alijda Johanna Meijer 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Alijda Johanna Meijer

Zij is getrouwd met Hendrik Dirk van Galen.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1937 te Leiden, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 10 oktober 1954 te Leiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alijda Johanna Meijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alijda Johanna Meijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alijda Johanna Meijer

Alijda Johanna Meijer
1915-????

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1937, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 67, aktenummer 57 Gemeente Leiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1915 lag tussen 0,1 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 17 februari 1937 lag tussen -0,1 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 6,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.

Over de familienaam Meijer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meijer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meijer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meijer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I166758.php : benaderd 15 oktober 2026), "Alijda Johanna Meijer (1915-)".