Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna van den Burg

Persoonlijke gegevens Johanna van den Burg 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 maart 2021.

Gezin van Johanna van den Burg

Zij is getrouwd met Thomas la Court.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johanna la Court  1794-????
  2. Elisabeth la Court  1796-1852 
  3. Margaretha la Court  1799-1855 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van den Burg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van den Burg

Johanna van den Burg



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Burg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I158261.php : benaderd 12 februari 2026), "Johanna van den Burg".