Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Gerrit Tromp (1903-)

Persoonlijke gegevens Gerrit Tromp 


Gezin van Gerrit Tromp

(1) Hij is getrouwd met Trijntje Ouwerkerk.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1936 te Leiden, hij was toen 32 jaar oud.Bron 1

bij vonnis van de arrondissementsrechtbank te 's Gravenhage van 18 april 1944 en door inschrijving in het register van de burgerlijke stand van gemeente Leiden op 7 september 1944 wordt huwelijk door echtscheiding ontbonden

Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 7 september 1944 te Leiden.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Catharina Damen.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1946 te Leiden, hij was toen 42 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Tromp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Tromp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Tromp

Gerrit Tromp
1903-????

(1) 1936
(2) 1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1936, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 66, aktenummer 276 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1944, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 74, aktenummer 433 Gemeente Leiden
  3. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1946, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 76, aktenummer 420 Gemeente Leiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juli 1903 lag tussen 9,7 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
  • De temperatuur op 22 mei 1946 lag tussen 8,8 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
    • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 15 oktober » Hermann Göring, de oprichter van de Luftwaffe, vergiftigt zichzelf in de nacht voor zijn geplande executie.
    • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
    • 23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.

Over de familienaam Tromp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tromp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tromp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tromp (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I156004.php : benaderd 29 december 2025), "Gerrit Tromp (1903-)".