Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Pieter van der Wes

Persoonlijke gegevens Pieter van der Wes 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2020.

Gezin van Pieter van der Wes

Hij is getrouwd met Cornelia Groffie.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Cornelia van der Wes  1809-1896 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter van der Wes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter van der Wes

Pieter van der Wes



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Wes


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I147253.php : benaderd 28 december 2025), "Pieter van der Wes".