Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Engelina Elisabeth Wit (1884-1957)

Persoonlijke gegevens Engelina Elisabeth Wit 


Gezin van Engelina Elisabeth Wit

Zij is getrouwd met Petrus Kop.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1908 te Leiden, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Petrus Kop  1909-1945

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelina Elisabeth Wit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engelina Elisabeth Wit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Engelina Elisabeth Wit


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 december 1884 lag rond de 3,4 °C. Er was 12 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 23 september 1908 lag tussen 12,4 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
  • De temperatuur op 22 augustus 1957 lag tussen 8,0 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 12,4 uur zonneschijn (87%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Dialogues des carmélites van Francis Poulenc in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 14 maart » Jean van de Velde, Nederlands regisseur, scenarioschrijver en producer
    • 17 maart » Bij een vliegramp op Cebu komt de president van de Filipijnen, Ramon Magsaysay om het leven.
    • 25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
    • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
    • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.

Over de familienaam Wit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wit (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I137501.php : benaderd 20 oktober 2026), "Engelina Elisabeth Wit (1884-1957)".