De temperatuur op 4 augustus 1925 lag tussen 10,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
1 november » Oprichting van de VARA.
24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
Trouwdag 1 juli 1954
De temperatuur op 1 juli 1954 lag tussen 6,8 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 10,0 uur zonneschijn (60%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
4 mei » Na een snelle carrière in het leger pleegt Alfredo Stroessner een succesvolle staatsgreep in Paraguay.
10 mei » Bill Haley and the Comets brengen Rock Around the Clock uit, de eerste rock-'n-roll-single die op nummer 1 in de hitparades komt te staan.
21 juli » Door topoverleg in Genève wordt Vietnam verdeeld in Noord- en Zuid-Vietnam.
23 augustus » Vliegtuigongeluk in zee bij Bergen (Noord-Holland) met 21 doden tot gevolg.
Dag van overlijden 14 september 2007
De temperatuur op 14 september 2007 lag tussen 5,8 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 maart » "Dag van zelfbeschadiging" of "Self Injury Awareness Day".
28 maart » Officiële opening van de Grand Canyon Skywalk.
28 april » Opening van BMO Field, ook wel National Soccer Stadium genoemd, een voetbalstadion in de Canadese stad Toronto.
23 juni » In Vaasa verbetert atleet Guus Hoogmoed het zes jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Troy Douglas (10,19 seconden) met een tijd van 10,15 seconden.
29 juli » De Spanjaard Alberto Contador wint de 94e editie van de Ronde van Frankrijk.
8 november » Voor de eerste maal sinds de ingebruikname wordt de Maeslantkering in de Nieuwe Waterweg uit voorzorg gesloten als gevolg van een mogelijk naderende stormvloed.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I134863.php : benaderd 23 oktober 2026), "Wilhelmus Petrus Leonardus "Wim" de Boer (1925-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.