De temperatuur op 24 december 1907 lag tussen -1,8 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
Trouwdag 8 juli 1936
De temperatuur op 8 juli 1936 lag tussen 12,4 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I126505.php : benaderd 23 oktober 2026), "Dirk Joseph van Rossum (1907-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.