Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Gustaaf Adolf Brokaar (1893-1954)

Persoonlijke gegevens Gustaaf Adolf Brokaar 


Gezin van Gustaaf Adolf Brokaar

Hij is getrouwd met Jannetje Hendrika Beij.

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1916 te Leiden, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacob Brokaar  1917-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gustaaf Adolf Brokaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gustaaf Adolf Brokaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gustaaf Adolf Brokaar

Jacob Brokaar
1812-1888
Jacob Brokaar
1860-1930

Gustaaf Adolf Brokaar
1893-1954

1916
Jacob Brokaar
1917-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1893 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
  • De temperatuur op 30 augustus 1916 lag tussen 12,5 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 18,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
  • De temperatuur op 26 december 1954 lag tussen 7,1 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
    • 25 februari » Gamal Abdel Nasser wordt premier van Egypte.
    • 11 april » In België worden verkiezingen gehouden voor een nieuwe samenstelling van Kamer en Senaat.
    • 6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
    • 27 juni » In Obninsk, Rusland, wordt de eerste energieproducerende kerncentrale opgestart.
    • 2 december » De Amerikaanse Senaat besluit met 65 tegen 22 senator Joseph McCarthy te veroordelen wegens "gedrag dat de Senaat in opspraak dreigt te brengen".

Over de familienaam Brokaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brokaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brokaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brokaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I12501.php : benaderd 20 oktober 2026), "Gustaaf Adolf Brokaar (1893-1954)".