Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Maria Zwaan (1864-1925)

Persoonlijke gegevens Maria Zwaan 


Gezin van Maria Zwaan

(1) Zij is getrouwd met Jan Schipper.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1890 te Leiden, zij was toen 25 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Gerrit Jan Geijsman.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1901 te Leiden, zij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Zwaan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Zwaan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Zwaan

Arij de Roode
1796-1864
Aaltje Roode
1838-1872

Maria Zwaan
1864-1925

(1) 1890

Jan Schipper
1865-????

(2) 1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1864 lag rond de 16,4 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 7.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).
  • De temperatuur op 8 mei 1901 lag tussen 3,3 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (39%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
  • De temperatuur op 8 juni 1925 lag tussen 12,5 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
    • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
    • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.

Over de familienaam Zwaan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwaan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwaan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwaan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I112332.php : benaderd 17 oktober 2026), "Maria Zwaan (1864-1925)".