Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Wijntje Elisabeth de Boon

Persoonlijke gegevens Wijntje Elisabeth de Boon 


Gezin van Wijntje Elisabeth de Boon

Zij is getrouwd met Alof Johannes Beumer.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1927 te Rotterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wijntje Elisabeth de Boon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Boon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Boon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Boon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Boon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I10351.php : benaderd 30 december 2025), "Wijntje Elisabeth de Boon".