Parenteel Elschot » Wilhelmina Aleida M. "Mien" van der Lugt (1901-1978)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Aleida M. "Mien" van der Lugt 

  • Roepnaam is Mien.
  • Zij is geboren op 7 december 1901 in Soest.
  • Zij is overleden op 27 april 1978 in Soest, zij was toen 76 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 september 2005.

Gezin van Wilhelmina Aleida M. "Mien" van der Lugt

Zij is getrouwd met Franciscus van der Valk.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1925 te Soest, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Aleida M. "Mien" van der Lugt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Aleida M. van der Lugt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 december 1901 lag tussen 1,1 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
  • De temperatuur op 18 februari 1925 lag tussen 2,3 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 7,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
  • De temperatuur op 27 april 1978 lag tussen 5,2 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Drie Zuid-Molukkers gijzelen 70 mensen in het provinciehuis in Assen; ze schieten één gijzelaar dood.
    • 14 maart » Pieter van den Hoogenband, Nederlands zwemmer en olympisch kampioen (2000 en 2004)
    • 17 mei » In 's-Hertogenbosch wordt de eerste glasbak van Nederland geplaatst.
    • 21 mei » Opening van het Estadio José María Minella in Mar del Plata, Argentinië.
    • 21 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Municipal Iquique.
    • 25 juni » De eerste uitzending van het radioprogramma Vroege Vogels.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Lugt


De publicatie Parenteel Elschot is opgesteld door Henk Lensink.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Lensink, "Parenteel Elschot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-elschot/I894.php : benaderd 2 januari 2026), "Wilhelmina Aleida M. "Mien" van der Lugt (1901-1978)".