Parenteel Elschot » Johanna Hendrika Rensink (1916-1916)

Persoonlijke gegevens Johanna Hendrika Rensink 


Gezin van Johanna Hendrika Rensink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hendrika Rensink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hendrika Rensink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hendrika Rensink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 december 1916 lag tussen 0,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 12,7 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rensink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rensink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rensink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rensink (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Elschot is opgesteld door Henk Lensink.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Lensink, "Parenteel Elschot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-elschot/I5589.php : benaderd 30 januari 2026), "Johanna Hendrika Rensink (1916-1916)".