Parenteel Elschot » Antonius Hendrikus Lensink (1900-1998)

Persoonlijke gegevens Antonius Hendrikus Lensink 


Gezin van Antonius Hendrikus Lensink

(1) Hij is getrouwd met Geertruida Johanna Gillich.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1921 te Driebergen, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 1 april 1931 te Utrecht.


(2) Hij is getrouwd met Emma Kubela.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1933 te Driebergen, hij was toen 33 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Hendrikus Lensink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Hendrikus Lensink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Hendrikus Lensink

Alijda Krol
1824-1903
Johannes Visser
± 1837-1888
Wilhelmina Verhaar
± 1840-1911

Antonius Hendrikus Lensink
1900-1998

(1) 1921
(2) 1933

Emma Kubela
1902-1972


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 maart 1900 lag rond de 5,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
      • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
      • 12 december » US Steel wordt opgericht.
    • De temperatuur op 1 september 1933 lag tussen 9,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
      • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    • De temperatuur op 7 oktober 1998 lag tussen 6,8 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Servische troepen doden in Prekazi 58 leden van de Jashari-clan, onderdeel van Kosovo Bevrijdingsleger (UCK) en geven daarmee het startsein van de Kosovo-oorlog.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Stanisław Dziwisz, privésecretaris van de paus, James Harvey, prefect van de pauselijke huishouding, en Piero Marini, ceremoniemeester van de paus, door Paus Johannes Paulus II.
      • 8 juni » De Zwitser Sepp Blatter wordt gekozen tot voorzitter van de wereldvoetbalbond FIFA als opvolger van de Braziliaan João Havelange.
      • 14 juli » Hardloper Hicham El Guerrouj verbetert in Rome het wereldrecord op de 1500 meter en zet het op 3.26,00.
      • 11 september » Het rapport van de Amerikaanse onafhankelijke aanklager Kenneth Starr over de Lewinsky-affaire meldt dat president Clinton zich schuldig heeft gemaakt aan meineed, beïnvloeding van getuigen, tegenwerking van gerechtelijk onderzoek en misbruik van zijn macht.
      • 9 december » Ruth Dreifuss wordt de eerste vrouwelijke bondspresident van Zwitserland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lensink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lensink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lensink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lensink (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Elschot is opgesteld door Henk Lensink.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Lensink, "Parenteel Elschot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-elschot/I328.php : benaderd 28 februari 2026), "Antonius Hendrikus Lensink (1900-1998)".