Parenteel Elschot » Theodorus Hendrik Lensink (1922-2006)

Persoonlijke gegevens Theodorus Hendrik Lensink 


Gezin van Theodorus Hendrik Lensink

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1945 te Hilversum, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Hendrik Lensink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Hendrik Lensink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Hendrik Lensink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 november 1922 lag tussen -0,5 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
      • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
      • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • De temperatuur op 24 januari 1945 lag tussen -9,8 °C en -0,4 °C en was gemiddeld -4,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 7 maart » De geallieerden krijgen de ongeschonden Ludendorffbrug over de Rijn in Remagen in handen.
      • 14 maart » Herman van Veen, Nederlands cabaretier, zanger, componist en schrijver
      • 20 mei » Canadese troepen arriveren op Texel; einde Opstand van de Georgiërs.
      • 10 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub Zagłębie Lubin.
      • 29 november » De volksrepubliek Joegoslavië wordt uitgeroepen.
      • 29 november » Hannie Schaft wordt herbegraven in Haarlem.
    • De temperatuur op 3 november 2006 lag tussen 0,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (15%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Bob de Jong wint tijdens de Olympische Winterspelen in Turijn goud op de 10km voor Chad Hedrick en Carl Verheijen
      • 3 mei » Vliegtuigcrash in de Zwarte Zee. Een Airbus A320 van Armavia, een Armeense luchtvaartmaatschappij, stort tijdens slecht weer in de Zwarte Zee. Alle 113 inzittenden komen om.
      • 22 mei » Staatsbosbeheer in Nederland meldt dat de zeearend in de Oostvaardersplassen broedt.
      • 6 september » Folkert Jensma vertrekt als hoofdredacteur van NRC Handelsblad.
      • 19 september » In Thailand wordt premier Thaksin Shinawatra door een geweldloze militaire staatsgreep afgezet.
      • 31 oktober » Grote brand in metrostation De Akkers in Spijkenisse.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lensink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lensink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lensink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lensink (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Elschot is opgesteld door Henk Lensink.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Lensink, "Parenteel Elschot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-elschot/I200.php : benaderd 10 januari 2026), "Theodorus Hendrik Lensink (1922-2006)".