14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
Trouwdag 17 augustus 1926
De temperatuur op 17 augustus 1926 lag tussen 12,7 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jaap van Tuyll, "Parenteel De Wilde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-de-wilde/I42166.php : benaderd 27 februari 2026), "Cornelis Mattheus Joseph Bekker (1903-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.