Parenteel De Jonge » Henderika Wilhelmina de Klerk (1887-????)

Persoonlijke gegevens Henderika Wilhelmina de Klerk 


Gezin van Henderika Wilhelmina de Klerk

Het echtpaar is gescheiden 2 september 1920 te Utrecht.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Gilles de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1922 te Rotterdam, zij was toen 34 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Cornelis de Jonge  1924-1927
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderika Wilhelmina de Klerk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderika Wilhelmina de Klerk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderika Wilhelmina de Klerk

Henderika Wilhelmina de Klerk
1887-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gemeentearchief Rotterdam, akte 785
  2. WWW, akte 910
  3. Gemeentearchief Rotterdam

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 september 1887 lag rond de 14,0 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
  • De temperatuur op 15 februari 1922 lag tussen -2,9 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Klerk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Klerk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Klerk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Klerk (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel De Jonge is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van Tuyll, "Parenteel De Jonge", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-de-jonge/I44619.php : benaderd 9 januari 2026), "Henderika Wilhelmina de Klerk (1887-????)".