Parenteel Claes Harmens (Post) » Geesje Roelofs Elinge (-1693)

Persoonlijke gegevens Geesje Roelofs Elinge 


Gezin van Geesje Roelofs Elinge

Zij is getrouwd met Claas Brants.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1692 te Gasselte, Drenthe, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesje Roelofs Elinge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geesje Elinge

Gebbigje Elsinge
± 1631-????

Geesje Elinge
-1693

1692

Claas Brants
1665-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1692: Bron: Wikipedia
    • 14 maart » Pieter van Musschenbroeck, Nederlands natuurwetenschapper († 1761)
    • 7 juni » De belangrijke havenstad Port Royal op Jamaica zakt na een aardbeving in zee.
    • 10 juni » in Salem wordt Bridget Bishop opgehangen, het eerste slachtoffer in een heksenjacht die uiteindelijk aan 14 vrouwen en 5 mannen het leven zal kosten.
    • 19 juli » Vijf vrouwen worden opgehangen als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
    • 19 augustus » Executie door ophanging van vijf vrouwen en een geestelijke als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
    • 18 september » Aardbeving bij Verviers met een magnitude van 6,3 op de schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Elinge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Elinge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Elinge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Elinge (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wendy Ruwhof, "Parenteel Claes Harmens (Post)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-claes-harmens/I6265.php : benaderd 16 januari 2026), "Geesje Roelofs Elinge (-1693)".