Parenteel Rhemrev » Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher (± 1890-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher 


Gezin van Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher

Hij is getrouwd met Diderica Klazina Bast.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1917 te Rotterdam.Bron 1


Tijdbalk Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Digit.Stb.Rtd, fol P-61

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 oktober 1917 lag tussen 10,8 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 20,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.

    Over de familienaam Bötticher


    De publicatie Parenteel Rhemrev is opgesteld door Sietse Vermeer (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sietse Vermeer, "Parenteel Rhemrev", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteeel_rhemrev/I76580.php : benaderd 23 oktober 2026), "Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher (± 1890-????)".