Stamboom Palmen » Peter Joseph Karel Vromen Vromen (1894-1944)

Persoonlijke gegevens Peter Joseph Karel Vromen Vromen 

Bron 1

Gezin van Peter Joseph Karel Vromen Vromen

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Maria Hubertina Vreuls.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1917 te Ubach over Worms, Limburg, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd.

Geloof: Rooms Katholiek

Kind(eren):

  1. Anna Maria Vromen  1919-1992

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Joseph Karel Vromen Vromen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter Joseph Karel Vromen Vromen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Joseph Karel Vromen Vromen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Peter Joseph Karel Vromen, BSG000945, 29, 16 december 1894
    2. BS Overlijden Peter Joseph Karel Vromen, BSO000945, 78, 12 juli 1944
    3. BS Huwelijk Peter Joseph Karel Vromen en Maria Hubertina Vreuls, BSH000398, 24, 9 november 1917
      Bruidegom: Peter Joseph Karel Vromen
      Geboorteplaats: Brunssum
      Geboortedatum: zaterdag 15 december 1894
      Leeftijd: 22
      Beroep: mijnwerker
      Vader van de bruidegom: Johannes Antonius Vromen
      Beroep: arbeider
      Moeder van de bruidegom: Maria Catharina Palmen
      Bruid: Maria Hubertina Vreuls
      Geboorteplaats: Schaesberg
      Geboortedatum: maandag 25 maart 1895
      Leeftijd: 22
      Beroep: z
      Vader van de bruid: Willem Vreuls
      Beroep: arbeider
      Moeder van de bruid: Anna Maria Rischmeijer
      Beroep: z
      Gebeurtenis: Huwelijk
      Datum: vrijdag 9 november 1917
      Gebeurtenisplaats: Ubach over Worms
      Documenttype: BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling: Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Plaats instelling: Maastricht
      Collectiegebied: Limburg
      Archief: 12.114
      Registratienummer: 21
      Aktenummer: 24
      Registratiedatum: 9 november 1917
      Akteplaats: Ubach over Worms
      Collectie: Burgerlijke Stand in Limburg: Ubach over Worms

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 december 1894 lag rond de 6,9 °C. Er was 15 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 9 november 1917 lag tussen 3,5 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 9,5 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    • De temperatuur op 8 juli 1944 lag tussen 14,7 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
      • 12 augustus » Van het Italiaanse dorpje Sant'Anna worden vrijwel alle burgers, in totaal 560, door de 16e Panzergrenadierdivisie van de Duitse SS, vermoord.
      • 18 september » Britten torpederen de Junyo Maru. Meer dan duizend Nederlandse gevangenen komen om.
      • 29 oktober » De Poolse 1e Pantserdivisie bevrijdt Breda.
      • 3 november » Vlissingen wordt bevrijd tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 7 november » Franklin D. Roosevelt wordt voor een vierde termijn als president van de VS gekozen, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vromen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vromen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vromen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vromen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I945.php : benaderd 8 januari 2026), "Peter Joseph Karel Vromen Vromen (1894-1944)".