Stamboom Palmen » Maria Anna van de Valk (1898-1984)

Persoonlijke gegevens Maria Anna van de Valk 

Bron 1

Gezin van Maria Anna van de Valk

Zij is getrouwd (burgerlijke stand) met Michiel Hoevenaars.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1930 te Boekel, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 32 jaar oud.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd.

Geloof: Rooms Katholiek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna van de Valk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Anna van de Valk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna van de Valk

Maria Anna van de Valk
1898-1984

1930

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Maria Anna van de Valk, BSG000593, 10, 17 februari 1898 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    2. Bidprentjet Maria Anna van de Valk, BP000593, 27 november 1984 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    3. BS Huwelijk Michiel Hoevenaars en Maria Anna van de Valk, BSH000258, 14, 9 mei 1930
      Bruidegom Michiel Hoevenaars
      Leeftijd 44
      Geboorteplaats Beek en Donk
      Geboortedatum 11-02-1886
      Vader bruidegom Adrianus Hoevenaars
      Moeder bruidegom Petronella van Haandel
      Bruid Maria Anna van de Valk
      Leeftijd 32
      Geboorteplaats Nistelrode
      Geboortedatum 15-02-1898
      Vader bruid Theodorus van de Valk
      Moeder bruid Antonetta Raaijmakers
      Soort registratie huwelijksakte
      Aktenummer 14
      Plaats Boekel
      Datum huwelijk 09-05-1930
      Periode 1930
      Deel Huwelijksregister Boekel 1930
      Toegangsnr. 550
      Inv.nr. 366

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 februari 1898 lag rond de 8,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • De temperatuur op 9 mei 1930 lag tussen -0,7 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
      • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
      • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
      • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
      • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
      • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • De temperatuur op 27 november 1984 lag tussen 2,5 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Na 117 jaar knopen de Verenigde Staten en het Vaticaan weer diplomatieke banden aan.
      • 23 januari » Wielrenner Francesco Moser brengt het werelduurrecord in Mexico-Stad naar een afstand van 51,151 kilometer.
      • 4 april » Een grote politiemacht ontruimt het vrouwenvredeskamp bij de Britse vliegbasis Greenham Common
      • 14 april » Doe Maar geeft afscheidsconcert in Maaspoort Sports & Events te 's-Hertogenbosch.
      • 30 mei » In Rome wint Liverpool de Europacup 1 door in de finale thuisploeg AS Roma na strafschoppen te verslaan. Na afloop komt het tot ernstige rellen in de Italiaanse hoofdstad, waarbij 42 mensen gewond raken.
      • 1 juni » In de Efteling wordt de attractie Carnaval Festival geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Valk


    De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I593.php : benaderd 9 januari 2026), "Maria Anna van de Valk (1898-1984)".