Stamboom Palmen » Jan Willem Offermans (1888-????)

Persoonlijke gegevens Jan Willem Offermans 

Bron 1

Gezin van Jan Willem Offermans

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Anna Maria Hodiamont.

Zij zijn getrouwd op 30 september 1920 te Heerlen, Limburg, Nederland, hij was toen 32 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Willem Offermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Willem Offermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Willem Offermans

Jan Willem Offermans
1888-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Jan Willem Offermans, BSG003131, 31, 20 januari 1888
  2. BS Huwelijk Jan Willem Offermans en Anna Maria Hodiamont, BSH001377, 15, 30 september 1920
    Bruidegom Jan Willem Offermans
    Beroep Metselaar
    Geboorteplaats Voerendaal
    Leeftijd 32
    Bruid Anna Maria Hodiamont
    Beroep z
    Geboorteplaats Wijlre
    Leeftijd 33
    Vader van de bruidegom Mathijs Jozef Offermans
    Moeder van de bruidegom Anna Elisabeth Beckers
    Vader van de bruid Hubert Joseph Hodiamont
    Moeder van de bruid Maria Sybilla Palmen
    Gebeurtenis Huwelijk
    Datum 30-09-1920
    Gebeurtenisplaats Wijlre
    Documenttype BS Huwelijk
    Erfgoedinstelling Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Plaats instelling Maastricht
    Collectiegebied Limburg
    Archief 12.128
    Registratienummer 21
    Aktenummer 15
    Registratiedatum 30-09-1920
    Akteplaats Wijlre
    Collectie Burgerlijke Stand in Limburg: Wijlre

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juli 1888 lag rond de 14,5 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 30 september 1920 lag tussen 7,8 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Offermans


De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I3131.php : benaderd 20 januari 2026), "Jan Willem Offermans (1888-????)".