Stamboom Palmen » Hendrik Joseph Heckman (1899-1985)

Persoonlijke gegevens Hendrik Joseph Heckman 

Bron 1

Gezin van Hendrik Joseph Heckman

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Maria Josepha Sangen.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1925 te Kerkrade, Limburg, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd

Geloof: Rooms Katholiek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Joseph Heckman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Joseph Heckman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Joseph Heckman

Hendrik Joseph Heckman
1899-1985

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Hendrik Joseph Heckman, BSG003108, 254, 8 juli 1899
  2. Bidprentje van Hendrik Joseph Heckman, BP003108
  3. BS Huwelijk Hendrik Joseph Heckman en Maria Josepha Sangen, BSH001363, 164, 18 september 1925
    Bruidegom Hendrik Joseph Heckman
    Beroep mijnopzichter
    Geboorteplaats Kerkrade
    Leeftijd 26

    Bruid Maria Josepha Sangen
    Beroep z
    Geboorteplaats Kerkrade
    Leeftijd 27

    Vader van de bruidegom Mathijs Joseph Heckman
    Beroep z
    Moeder van de bruidegom Anna Clara Wetzelaar

    Vader van de bruid Johan Nicolas Sangen
    Moeder van de bruid Maria Anna Schrijbers
    Beroep z

    Gebeurtenis Huwelijk
    Datum 18-09-1925
    Gebeurtenisplaats Kerkrade
    Documenttype BS Huwelijk
    Erfgoedinstelling Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Plaats instelling Maastricht
    Collectiegebied Limburg
    Archief 12.051
    Registratienummer 81
    Aktenummer 164
    Registratiedatum 18-09-1925
    Akteplaats Kerkrade
    Collectie Burgerlijke Stand in Limburg: Kerkrad

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1899 lag rond de 21,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 18 september 1925 lag tussen 8,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
    • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
  • De temperatuur op 3 april 1985 lag tussen 8,4 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (32%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
    • 25 mei » Paus Johannes Paulus II creëert 28 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Ad Simonis en de Belgische curieprelaat Jean Jérôme Hamer.
    • 10 juli » Na veel weerstand tegen de nieuwe smaak van cola herintroduceert Coca-Cola de oude formule onder de naam Coca-Cola Classic.
    • 25 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Rob Druppers zijn eigen en ruim twee jaar oude Nederlands record op de 800 meter (1.44,20) met een tijd van 1.43,56.
    • 22 september » Eerste uitzending van het VPRO-buitenlandprogramma Diogenes.
    • 3 november » Zaligverklaring van Titus Brandsma (1881-1942), Nederlands priester en hoogleraar, martelaar in Dachau, in Rome door Paus Johannes Paulus II.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heckman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heckman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heckman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heckman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I3108.php : benaderd 14 januari 2026), "Hendrik Joseph Heckman (1899-1985)".