Stamboom Palmen » Johan Coenen (1897-1964)

Persoonlijke gegevens Johan Coenen 

Bron 1

Gezin van Johan Coenen

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Hubertina Elisabeth Franssen.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1927 te Wittem, Limburg, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Coenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Coenen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Coenen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Johan Coenen, BSG002249, 23, 3 mei 1897
    2. BS Overlijden Johan Coenen, BSO002249, 20, 21 december 1964
    3. BS Huwelijk Johan Coenen en Hubertina Elisabeth Franssen, BSH001389, 31, 20 oktober 1927
      Bruidegom Johan Coenen
      Beroep mijnwerker
      Geboortedatum 03-05-1897
      Geboorteplaats Simpelveld
      Leeftijd 30
      Bruid Hubertina Elisabeth Franssen
      Beroep z
      Geboortedatum 14-06-1908
      Geboorteplaats Wittem
      Leeftijd 19
      Vader van de bruidegom Jan Hendrik Coenen
      Beroep z
      Moeder van de bruidegom Maria Elisabeth Palmen
      Vader van de bruid Jan Joseph Franssen
      Moeder van de bruid Anna Maria Hubertina Hendrix
      Beroep z
      Gebeurtenis Huwelijk
      Datum 20-10-1927
      Gebeurtenisplaats Wittem
      Documenttype BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Plaats instelling Maastricht
      Collectiegebied Limburg
      Archief 12.127
      Registratienummer 32
      Aktenummer 31
      Registratiedatum 20-10-1927
      Akteplaats Wittem
      Collectie Burgerlijke Stand in Limburg: Wittem

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1897 lag rond de 13,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • De temperatuur op 20 oktober 1927 lag tussen 3,5 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • De temperatuur op 19 december 1964 lag tussen -2,3 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 27 maart » Een aardbeving in Alaska van 9,2 op de Schaal van Richter kost 131 mensen het leven.
      • 21 april » Benoeming van de Nederlander Paul Verschuren tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Helsinki (Finland)
      • 29 april » Huwelijk van prinses Irene met Carel Hugo van Bourbon-Parma in Rome. Na afloop worden zij door Paus Paulus VI in audiëntie ontvangen.
      • 30 juni » In Amsterdam worden "Happenings" gehouden rond "Het Lieverdje"; het ontstaan van de provo's.
      • 6 juli » In Londen gaat de eerste Beatles-film A Hard Day's Night in première.
      • 28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Coenen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coenen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coenen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coenen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I2249.php : benaderd 12 maart 2026), "Johan Coenen (1897-1964)".