Stamboom Palmen » Joannes Hendricus Hodiamont (1884-1938)

Persoonlijke gegevens Joannes Hendricus Hodiamont 

Bron 1

Gezin van Joannes Hendricus Hodiamont

(1) Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Maria Sibilla Renskens.

Zij zijn getrouwd op 25 oktober 1928 te Hulsberg, Limburg, Nederland, hij was toen 44 jaar oud.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd.

Geloof: Rooms Katholiek

(2) Hij is getrouwd met Rosa Janssen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Hendricus Hodiamont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Hendricus Hodiamont

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Hendricus Hodiamont

Joannes Hendricus Hodiamont
1884-1938

(1) 1928
(2) 

Rosa Janssen
1883-1924


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Joannes Hendricus Hodiamont, BSG002016, 41, 16 augustus 1884
    2. BS Overlijden Joannes Hendricus Hodiamont, BSO002016, 15, 29 juni 1938
    3. BS Huwelijk Joannes Hendricus Hodiamont en Maria Sibilla Renkens, BSH000866, 9, 25 oktober 1928
      Bruidegom Joannes Hendricus Hodiamont
      Beroep mijnwerker
      Geboortedatum 14-08-1884
      Geboorteplaats Wijlre
      Leeftijd 44

      Bruid Maria Sibilla Renkens
      Beroep z
      Geboortedatum 04-08-1893
      Geboorteplaats Klimmen
      Leeftijd 35

      Vader van de bruidegom Hubert Joseph Hodiamont
      Moeder van de bruidegom Anna Sibilla Palmen

      Vader van de bruid Jan Nicolaas Renkens
      Moeder van de bruid Maria Agatha Zincken

      Gebeurtenis Huwelijk
      Datum 25-10-1928
      Gebeurtenisplaats Hulsberg

      Documenttype BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Plaats instelling Maastricht
      Collectiegebied Limburg
      Archief 12.046
      Registratienummer 20
      Aktenummer 9
      Registratiedatum 25-10-1928
      Akteplaats Hulsberg
      Collectie Burgerlijke Stand in Limburg: Hulsberg
      Opmerking Bgm wdnr van Rosa Janssen Br wed van Joannes Hubertus Mathias Jennekens

      Plaats opmerking
      Afdrukken

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1884 lag rond de 19,1 °C. Er was 13 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 25 oktober 1928 lag tussen 8,1 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
      • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
      • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
    • De temperatuur op 28 juni 1938 lag tussen 12,5 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
      • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
      • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
      • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hodiamont


    De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I2016.php : benaderd 19 januari 2026), "Joannes Hendricus Hodiamont (1884-1938)".