Stamboom Palmen » Teuntje Maria Visser (1866-????)

Persoonlijke gegevens Teuntje Maria Visser 


Gezin van Teuntje Maria Visser

Zij is getrouwd (burgerlijke stand) met Arie Roest.

Zij zijn getrouwd op 8 december 1888 te Werkendam, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teuntje Maria Visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teuntje Maria Visser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teuntje Maria Visser


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Huwelijk Arie Roest en Teuntje Maria Visser, BSH000577, 22, 8 december 1888
      Bruidegom Arie Roest
      Geboortedatum 27-08-1859
      Geboorteplaats Werkendam

      Bruid Teuntje Maria Visser
      Geboortedatum 15-06-1866
      Geboorteplaats Grand Haver Staat Michigan Amerika

      Vader van de bruidegom Arie Roest

      Moeder van de bruidegom Cornelia Hendrika van der Straaten

      Vader van de bruid Barend Visser

      Moeder van de bruid Annechin van Leeuwen

      Gebeurtenis Huwelijk
      Datum 08-12-1888
      Gebeurtenisplaats Werkendam

      Documenttype BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling Brabants Historisch Informatie Centrum
      Plaats instelling 's-Hertogenbosch
      Collectiegebied Noord-Brabant
      Archief 50
      Registratienummer 8888
      Aktenummer 22
      Registratiedatum 08-12-1888
      Akteplaats Werkendam
      Boek Huwelijksregister Werkendam 1888

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juni 1866 lag rond de 20,4 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
      • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
      • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.
    • De temperatuur op 8 december 1888 lag rond de 1,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Visser

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visser.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visser.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visser (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I1361.php : benaderd 17 januari 2026), "Teuntje Maria Visser (1866-????)".