Stamboom Palmen » Anna Maria Bertrand (1907-1986)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Bertrand 

Bron 1

Gezin van Anna Maria Bertrand

Zij is getrouwd (burgerlijke stand) met Franc Pobezin.

Zij zijn getrouwd op 25 februari 1927 te Hoensbroek, Limburg, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd.

Geloof: Rooms Katholiek

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Bertrand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Bertrand

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Bertrand


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Anna Maria Bertrand, BSG001015, 26, 4 juli 1907
    2. Overlijden Anna Maria Bertrand, BSO001015
      https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pobezin/I9.php
    3. BS Huwelijk Franc Pobezin en Anna Maria Bertrand, BSH000427, 15, 25 februari 1927
      Bruidegom: Franc Pobezin
      Geboorteplaats: Kostrivinici
      Geboortedatum: maandag 26 november 1900
      Leeftijd: 26
      Beroep: mijnwerker

      Vader van de bruidegom: Ludvik Pobezin
      Moeder van de bruidegom: Jera Verk
      Beroep: z

      Bruid: Anna Maria Bertrand
      Geboorteplaats: Eijgelshoven
      Geboortedatum: woensdag 3 juli 1907
      Leeftijd: 19
      Beroep: z

      Vader van de bruid: Jan Willem Bertrand
      Beroep: Barbier
      Moeder van de bruid: Anna Philomena Quaedackers
      Beroep: z

      Gebeurtenis: Huwelijk
      Datum: vrijdag 25 februari 1927
      Gebeurtenisplaats: Hoensbroek

      Documenttype: BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling: Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Plaats instelling: Maastricht
      Collectiegebied: Limburg
      Archief: 12.042
      Registratienummer: 30
      Aktenummer: 15
      Registratiedatum: 25 februari 1927
      Akteplaats: Hoensbroek
      https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pobezin/I9.php

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1907 lag tussen 2,4 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • De temperatuur op 25 februari 1927 lag tussen 0,9 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
      • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 24 september 1986 lag tussen 7,3 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 6 april » Adrie van der Poel wint de wielerklassieker de Ronde van Vlaanderen.
      • 8 juni » Kurt Waldheim wint de tweede ronde van de Oostenrijkse presidentsverkiezingen, ondanks onthullingen over zijn oorlogsverleden.
      • 22 augustus » Een giftige gaswolk uit het kratermeer van een rustende vulkaan, Lake Nyos in Kameroen laat 1746 mensen en tienduizenden dieren sterven.
      • 7 september » Desmond Tutu wordt de eerste zwarte bisschop in Zuid-Afrika.
      • 12 oktober » Heiligverklaring van kardinaal Giuseppe Maria Tomasi.
      • 22 november » De twintigjarige Mike Tyson wordt de jongste kampioen zwaargewicht wanneer hij Trevor Berbick verslaat.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bertrand

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bertrand.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bertrand.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bertrand (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I1015.php : benaderd 28 februari 2026), "Anna Maria Bertrand (1907-1986)".