Stamboom Palmen » Frans Jozef Crombach (1904-1958)

Persoonlijke gegevens Frans Jozef Crombach 

Bron 1

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Frans Jozef Crombach

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Anna Maria Elisabeth Palmen.

Zij zijn getrouwd op 4 december 1931 te Valkenburg aan de Geul, Limburg, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd.

Geloof: Rooms Katholiek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Jozef Crombach?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Jozef Crombach

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans Jozef Crombach


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Frans Jozef Crombach, BSG001002, 229, 5 september 1904
    2. BS Overlijden Frans Jozef Crombach, BSO001002, 73, 30 januari 1958
    3. BS Huwelijk Frans Jozef Crombach en Anna Maria Elisabeth Palmen, BSH000420, 14, 4 december 1931
      Bruidegom: Frans Jozef Crombach
      Geboorteplaats: Heerlen
      Geboortedatum: zondag 4 september 1904
      Leeftijd: 27
      Beroep: mijnwerker

      Vader van de bruidegom: Jan Hendrik Crombach
      Moeder van de bruidegom: Anna Katharina Ritzerfeld
      Beroep: z

      Bruid: Anna Maria Elisabeth Palmen
      Geboorteplaats: Valkenburg
      Geboortedatum: donderdag 20 september 1906
      Leeftijd: 25
      Beroep: z

      Vader van de bruid: Karel Hubert Palmen
      Beroep: Metselaar
      Moeder van de bruid: Maria Elisabeth Mommers
      Beroep: z

      Gebeurtenis: Huwelijk
      Datum: vrijdag 4 december 1931
      Gebeurtenisplaats: Valkenburg

      Documenttype: BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling: Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Plaats instelling: Maastricht
      Collectiegebied: Limburg
      Archief: 12.119
      Registratienummer: 15
      Aktenummer: 14
      Registratiedatum: 4 december 1931
      Akteplaats: Valkenburg

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 september 1904 lag tussen 8,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • De temperatuur op 4 december 1931 lag tussen 7,2 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
      • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
      • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
      • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
      • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
      • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
    • De temperatuur op 30 januari 1958 lag tussen -0,2 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Spoetnik 1 valt na 92 dagen in de ruimte terug op aarde.
      • 3 februari » Oprichting van de Benelux. Het verdrag tussen België, Nederland en Luxemburg werd getekend in Den Haag.
      • 21 juli » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Cardiff haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,4.
      • 31 juli » Afschaffing van het tolgeld in de Waaslandtunnel onder de Schelde in Antwerpen.
      • 28 oktober » Angelo Giuseppe Roncalli wordt paus en neemt de naam paus Johannes XXIII.
      • 15 december » Benoeming van Albino Luciani, de latere paus Johannes Paulus I, tot bisschop van Vittorio Veneto (Italië).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Crombach

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Crombach.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Crombach.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Crombach (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Palmen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Palmen, "Stamboom Palmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/palmen-stamboom/I1002.php : benaderd 1 maart 2026), "Frans Jozef Crombach (1904-1958)".