Over de dag » donderdag 8 november 2018Kalender omzetter

9 november 2018 Volgende paginaVorige pagina 7 november 2018


Overleden op donderdag 8 november 2018



Geboren op 8 november

Overleden op 8 november

Populaire jongens voornamen in 2018
Populaire meisjes voornamen in 2018

Bron: Wikipedia Historische gebeurtenissen 2018
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
  • 3 januari » In Nederland gaan naar aanleiding van een westerstorm voor het eerst alle stormvloedkeringen tegelijk dicht.
  • 18 januari » Er woedt een zware storm over Ierland, Groot-Brittannië, België, Nederland, Duitsland en Polen. Er komen tien mensen om het leven, waarvan twee in Nederland. Ook wordt het treinverkeer volledig stilgelegd.
  • 14 februari » 17 leerlingen komen om bij een schietpartij op Stoneman Douglas High School in Florida, Verenigde Staten.
  • 9 juni » De Roemeense Simona Halep wint voor de eerste keer Roland Garros. Ze versloeg in de finale Sloane Stephens met drie sets (3-6/6-4/6-1).
  • 4 augustus » Feyenoord wint in Eindhoven de Johan Cruijff Schaal 2018. PSV verloor na het nemen van strafschoppen.
  • 9 augustus » Bij de Europese Kampioenschappen te Glasgow behaalde Ferry Weertman voor de derde keer op rij de Europese titel op de 10 kilometer. Na een indrukwekkende inhaalrace tikte de hij bij de finish in Loch Lomond een fractie eerder aan dan de Hongaar Kristof Rasovsky.
Weer 8 november 2018

De temperatuur op 8 november 2018 lag tussen 4,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden.

Bron: KNMI