Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
16 februari » Het blokkeren van de Spaanstalige CNN op de televisie in Venezuela betekent vrijwel het einde van de onafhankelijke nieuwsvoorziening in het Zuid-Amerikaanse land.
18 februari » Bij wedstrijden in Birmingham verbetert atlete Sifan Hassan het Nederlands record op de 3.000 m (indoor) verbeterd. Met 8.30,76 loopt ze het 27 jaar oude record van Elly van Hulst (8.33,82) uit de boeken.
10 juni » Jeļena Ostapenko wint verrassend Roland Garros.
25 augustus » De Angolese regeringspartij MPLA wint de algemene verkiezingen met bijna 62 procent van de stemmen. Oppositiepartij UNITA haalt bijna 27 procent.
20 september » Tom Dumoulin wint als eerste Nederlandse wielrenner ooit de titel op de individuele tijdrit bij de WK wielrennen in Bergen.
30 september » De Nederlandse volleybalsters bereiken de EK-finale, ditmaal door in Bakoe gastland Azerbeidzjan in vijf sets te verslaan: 3-2 (20-25, 25-19, 25-19, 25-27, 15-12).
Weer 16 juli 2017
De temperatuur op 16 juli 2017 lag tussen 16,0 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen.
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.