Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
9 januari » Officiële opening van het Parc Olympique Lyonnais, een voetbalstadion met een capaciteit van 59.186 plaatsen en de thuishaven van de Franse topclub Olympique Lyon.
3 februari » VVSB bereikt als amateurclub de halve finale van de KNVB beker.
15 maart » De Noorse terrorist Anders Breivik brengt bij het begin van zijn proces de Hitlergroet in de rechtbank.
13 mei » Bewapende IS-terroristen vallen een café aan in Balad, een stad ten noorden van Bagdad. Op dat moment zit het café vol zat met fans van Real Madrid CF. Zeker 28 mensen komen om en meer dan 45 mensen raken gewond.
30 augustus » Een terrorist van de radicaal-islamitische militie Al-Shabaab blaast zich op in een vrachtwagen met explosieven in de regeringswijk van de Somalische hoofdstad Mogadishu, waarbij zeker twintig mensen om het leven komen.
15 december » Een akoestische gitaar waar ooit muzikant Jimi Hendrix nog met zijn tong op speelde, brengt bij veilinghuis Bonhams in Londen omgerekend bijna 250.000 euro op. Een zwart-gouden gitaar die speciaal voor de dit jaar overleden popmuzikant Prince werd gemaakt, verandert voor 104.500 euro van eigenaar.
Weer 29 oktober 2016
De temperatuur op 29 oktober 2016 lag tussen 5,2 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen.
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.