Over de dag » dinsdag 31 maart 2015Kalender omzetter

1 april 2015 Volgende paginaVorige pagina 30 maart 2015


Overleden op dinsdag 31 maart 2015



Geboren op 31 maart

Overleden op 31 maart

Populaire jongens voornamen in 2015
Populaire meisjes voornamen in 2015

Bron: Wikipedia Historische gebeurtenissen 2015
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
  • 6 mei » De Nederlandse ontwikkelingshulp aan Benin is per direct opgeschort vanwege een grote fraudezaak. Bij het ministerie van Water in het West-Afrikaanse land is 4 miljoen euro aan ontwikkelingsgeld verdwenen.
  • 4 juli » Het Chileens voetbalelftal wint de 44ste editie van de strijd om de Copa América door buurland Argentinië in de finale na strafschoppen te verslaan.
  • 30 juli » Pascal Nyabenda wordt gekozen tot president van Burundi.
  • 6 september » Abdi Nageeye loop tijdens de Tilburg Ten Miles een nieuw Nederlands record op zowel de 15 kilometer als de 10 Engelse mijl.
  • 22 december » De arrestatie van negen Somaliërs voor piraterij in de Indische Oceaan in april 2011 door de commandant van een Nederlands fregat is een rechtmatige daad geweest, concludeert de Hoge Raad.
  • 29 december » Een Duitse rechtbank veroordeelt oud-burgemeester Onesphore Rwabukombe uit Rwanda tot een levenslange gevangenisstraf wegens zijn aandeel in de volkenmoord van 1994.
Weer 31 maart 2015

De temperatuur op 31 maart 2015 lag tussen 5,8 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (40%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen.

Bron: KNMI