Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
3 januari » Barack Obama wint als eerste Afro-Amerikaan de voorverkiezingen in de staat Iowa van Amerikaanse presidentsverkiezingen van 2008.
3 januari » De olieprijs komt voor het eerst boven 100 dollar per vat.
3 mei » Prinses Margarita trouwt met de jurist Tjalling ten Cate.
11 mei » De Colombiaanse krant El Espectador verschijnt weer dagelijks.
26 september » Erik Zabel maakt bekend te stoppen met wielrennen.
22 december » Yves Leterme ontvangt zijn ontslag van de Belgische koning en is niet langer premier van België.
Het weer op dinsdag 8 januari 2008
De temperatuur op 8 januari 2008 lag tussen 4,2 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen.
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.