Over de dag » donderdag 2 december 1999Kalender omzetter

3 december 1999 Volgende paginaVorige pagina 1 december 1999


Overleden op donderdag 2 december 1999



Geboren op 2 december

Overleden op 2 december

Populaire jongens voornamen in 1999
Populaire meisjes voornamen in 1999

Bron: Wikipedia Historische gebeurtenissen 1999
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
  • 27 januari » De parlementaire enquêtecommissie die de Bijlmerramp onderzoekt, begint aan de verhoren.
  • 13 mei » Katja Staartjes bedwingt als eerste Nederlandse vrouw de Mount Everest.
  • 1 oktober » Wales opent in de eigen hoofdstad Cardiff het vierde officiële wereldkampioenschap rugby met een 23-18 overwinning op Argentinië.
  • 12 december » De Maltese tanker Erika vergaat voor de kust van Bretagne. Doordat het schip doormidden breekt komen duizenden liters stookolie in zee terecht en veroorzaken zo een milieuramp.
  • 16 december » Door modderstromen in Venezuela komen duizenden mensen om.
  • 31 december » In Londen, aan de oever van de Theems, wordt de London Eye geopend.
Weer 2 december 1999

De temperatuur op 2 december 1999 lag tussen 5,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen.

Bron: KNMI