Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
2 maart » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Portuguesa Fútbol Club.
4 maart » De Eurydice, een Franse onderzeeboot, lijdt schipbreuk in de Middellandse Zee. 57 opvarenden vinden daarbij de dood.
17 juni » Octrooiaanvraag van Edwin Land op de polaroidcamera.
1 oktober » Het Rijksinstituut voor de Volksgezondheid in Bilthoven neemt proeven met een vaccin tegen rodehond
30 november » Bezoek van Paus Paulus VI aan Samoa. Daarna reist de paus door naar Sydney in Australië voor een vierdaags bezoek.
3 december » Bezoek van Paus Paulus VI aan Jakarta in Indonesië.
Weer 18 juli 1970
De temperatuur op 18 juli 1970 lag tussen 6,4 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen.
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.