Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
18 januari » Indira Gandhi wordt tot premier van India gekozen.
16 maart » Lancering van de Amerikaanse bemande ruimtevaartcapsule Gemini 8.
30 april » Jean Stablinski uit Frankrijk wint de allereerste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
26 mei » Guyana wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
26 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Denizlispor.
14 oktober » De Nacht van Schmelzer doet het kabinet-Cals vallen.
Weer 11 juni 1966
De temperatuur op 11 juni 1966 lag tussen 17,0 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 21,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen.
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.