Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
6 maart » Ghana wordt onafhankelijk.
17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.
Weer 19 april 1957
De temperatuur op 19 april 1957 lag tussen 4,8 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen.
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.