De temperatuur op 21 april 1921 lag tussen 2,2 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
Dag van overlijden 4 april 2010
De temperatuur op 4 april 2010 lag tussen 2,7 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
6 maart » De president van het West-Afrikaanse Togo, Faure Eyadéma, is herkozen, nadat hij zijn rivaal Jean-Pierre Fabré heeft verslagen bij de presidentsverkiezingen.
7 mei » Chili wordt lid van de OESO.
27 juni » Een overvolle bus stort in een bergachtig gebied van Bolivia van een brug. Daardoor komen zeker 28 mensen om en raken 44 anderen gewond.
4 juli » België, Frankrijk, Oostenrijk en de drie Baltische republieken bieden Roemenië hulp aan vanwege grote overstromingen die het land teisteren.
20 augustus » Almere City FC lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Op de eerste speeldag van het seizoen 2010/2011 wordt de voetbalclub uit Almere met 12-1 vernederd door Sparta Rotterdam, onder meer door acht treffers van Sparta-aanvaller Johan Voskamp.
10 oktober » Michał Żewłakow speelt tegen de Verenigde Staten zijn honderdste interland voor het Pools voetbalelftal en evenaart daarmee recordinternational Grzegorz Lato.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Otto Toon, "Stamboom Otto", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/otto-stamboom/I5713.php : benaderd 15 maart 2026), "Jan ten Have (1921-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.