Stamboom Otto » Johannes Marinus Gerhardus (Johan) (Johannes Marinus Gerhardus (Johan)) Olde Weghuis (1932-2009)

Persoonlijke gegevens Johannes Marinus Gerhardus (Johan) (Johannes Marinus Gerhardus (Johan)) Olde Weghuis 


Gezin van Johannes Marinus Gerhardus (Johan) (Johannes Marinus Gerhardus (Johan)) Olde Weghuis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Marinus Gerhardus (Johan) (Johannes Marinus Gerhardus (Johan)) Olde Weghuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Marinus Gerhardus (Johan) (Johannes Marinus Gerhardus (Johan)) Olde Weghuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Marinus Gerhardus (Johan) Olde Weghuis

Johannes Marinus Gerhardus (Johan) Olde Weghuis
1932-2009


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 september 1932 lag tussen 9,6 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
      • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    • De temperatuur op 7 februari 2009 lag tussen 1,1 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 2 april » De regeringsleiders van de G20-landen komen bijeen voor de G20-top in Londen.
      • 20 mei » Sjachtar Donetsk wint de finale van de UEFA Cup met 2-1 van Werder Bremen.
      • 27 juni » De Nederlandse popgroep Krezip geeft haar afscheidsconcert.
      • 22 augustus » Bij de WK atletiek in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het wereldrecord kogelslingeren (77,80 meter) van haar Russische collega Tatjana Lysenko aan tot 77,96 meter.
      • 23 augustus » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal debuteert op een EK-eindronde en verslaat Oekraïne met 2-0.
      • 17 november » De door Somalische piraten gekaapte Spaanse vissersboot Alakrana wordt na ruim zes weken vrijgelaten. Aan boord van de tonijnvisser zijn 36 opvarenden.
    • De temperatuur op 11 februari 2009 lag tussen -1,0 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 26 mei » In de nacht van 25 op 26 mei worden delen van België en Nederland getroffen door een van de zwaarste onweersfronten van de laatste jaren, met hagelstenen tot 10cm in doorsnede en 4 tot 5 bliksemontladingen per seconde.
      • 28 juni » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer in de historie de Confederations Cup.
      • 17 september » Nederland geeft twee miljoen euro extra voor voedselnoodhulp aan Ethiopië, Somalië en Kenia.
      • 24 september » In Barendrecht botsen twee goederentreinen op elkaar. Een van de machinisten komt om het leven.
      • 29 oktober » In het Limburgse Stein brandt een winkelcentrum met meer dan 40 winkels, 2 banken, 1 restaurant en 6 woningen volledig uit.
      • 29 november » Somalische piraten kapen een Griekse supertanker, de meer dan driehonderd meter lange Maran Centaurus met 28 bemanningsleden aan boord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Blossom Dearie (82), Amerikaans jazzzangeres
    • 2009 » Jack Cover (88), Amerikaans natuurkundige (uitvinder van het stroomstootwapen)
    • 2009 » Jorge Reyes (56), Mexicaans progressief rockmuzikant en componist
    • 2009 » Molly Bee (69), Amerikaans countryzangeres
    • 2009 » Reg Evans (80), Australisch acteur
    • 2009 » Jacques Lancelot (88), Frans klarinettist

    Over de familienaam Olde Weghuis


    De publicatie Stamboom Otto is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Otto Toon, "Stamboom Otto", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/otto-stamboom/I2439.php : benaderd 19 februari 2026), "Johannes Marinus Gerhardus (Johan) (Johannes Marinus Gerhardus (Johan)) Olde Weghuis (1932-2009)".