Stamboom Otto » Stephan Nijhuis (1945-2018)

Persoonlijke gegevens Stephan Nijhuis 

  • Hij is geboren op 21 december 1945.
  • Geloof: R.K..
  • Woonachtig:
  • (Vermelding) in het jaar 2018 in Hengelo: Urn geplaatst in urnenwand Deurningerstraat..
  • Hij is overleden op 4 februari 2018, hij was toen 72 jaar oud.
  • Hij is gecremeerd op 9 februari 2018 in Usselo, Enschede.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2018.

Gezin van Stephan Nijhuis

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd te Hengelo, Gemeente Hengelo, Overijssel, Nederland.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stephan Nijhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Stephan Nijhuis

Stephan Nijhuis
1945-2018


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 december 1945 lag tussen -1,2 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 1-0 te winnen van Uruguay.
    • 14 maart » Herman van Veen, Nederlands cabaretier, zanger, componist en schrijver
    • 17 maart » De Ludendorffbrug te Remagen stort in nadat ze op 7 maart ongeschonden werd ingenomen door de Amerikanen.
    • 19 april » Kamp Amersfoort wordt overgedragen aan het Rode Kruis.
    • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
    • 2 september » De Democratische Republiek van Vietnam verklaart zich onafhankelijk van Unie van Indochina.
  • De temperatuur op 4 februari 2018 lag tussen -0,4 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (39%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 4 april » Voor het eerst rijdt er een trein (Eurostar) van Londen zonder overstappen naar Rotterdam en Amsterdam.
    • 20 mei » De rugbyers van 't Gooi veroveren in Amsterdam voor de vierde keer in de clubgeschiedenis de Nederlandse titel. In de finale wordt RC Hilversum met 30-19 verslagen, waarmee 't Gooi revanche neemt voor de verloren finale van vorig seizoen.
    • 29 juni » Prins Charles slaat zanger Barry Gibb tot ridder van Orde van het Britse Rijk. Jasper van 't Hof ontvangt de Buma Boy Edgar Prijs 2018.
    • 22 augustus » Twintig jaar na de dood van Nicky Verstappen is er op het politiebureau in Maastricht een live uitgezonden persconferentie gegeven waarin bekend werd gemaakt dat er een 'grote doorbraak is gemaakt' in de zaak. Het OM maakt bekend dat er een DNA-match is met een 55-jarige man, die ten tijde van het voorval in Simpelveld woonde. De verdachte is nog spoorloos.
    • 15 september » De Sint-Urbanuskerk in Amstelveen wordt door een felle uitslaande brand grotendeels verwoest.
    • 16 september » Jeffrey Herlings is in Assen wereldkampioen geworden in de MXGP klasse motorcrossen.
  • De temperatuur op 9 februari 2018 lag tussen -0,9 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (22%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Stef Blok is beëdigd als minister van Buitenlandse Zaken, hij volgt Halbe Zijlstra op.
    • 26 mei » Real Madrid wint voor de derde maal op rij de UEFA Champions League. In de finale wordt Liverpool FC met 3-1 verslagen.
    • 9 augustus » Bij de Europese Kampioenschappen te Glasgow behaalde Ferry Weertman voor de derde keer op rij de Europese titel op de 10 kilometer. Na een indrukwekkende inhaalrace tikte de hij bij de finish in Loch Lomond een fractie eerder aan dan de Hongaar Kristof Rasovsky.
    • 20 augustus » Na 163 kilometer stopt Maarten van der Weijden met zijn poging om de Friese Elfstedentocht al zwemmend te voltooien. Hij deed dit om geld in te zamelen voor kankeronderzoek. In 55 uur bracht dat ruim twee miljoen euro op.
    • 22 augustus » Twintig jaar na de dood van Nicky Verstappen is er op het politiebureau in Maastricht een live uitgezonden persconferentie gegeven waarin bekend werd gemaakt dat er een 'grote doorbraak is gemaakt' in de zaak. Het OM maakt bekend dat er een DNA-match is met een 55-jarige man, die ten tijde van het voorval in Simpelveld woonde. De verdachte is nog spoorloos.
    • 6 oktober » Alexander Pechtold maakt bekend dat hij na 12 jaar stopt als partijleider van D'66 en Tweede Kamerlid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nijhuis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijhuis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijhuis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijhuis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Otto is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Otto Toon, "Stamboom Otto", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/otto-stamboom/I2376.php : benaderd 4 februari 2026), "Stephan Nijhuis (1945-2018)".