Ostler Family Tree » George Gates (1677-????)

Persoonlijke gegevens George Gates 

  • Hij is geboren op 16 augustus 1677 in Haddam,Middlesex,Connecticut.
  • Gedoopt (op 8-jarige leeftijd of later) door het priesterschapsgezag van de LDS-kerk op 15 mei 1877.
  • Een kind van George Gates en Sarah Almstead
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 maart 2006.

Gezin van George Gates

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot George Gates?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk George Gates

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van George Gates

Sarah Loomis
1617-????
George Gates
± 1634-1724

George Gates
1677-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1677: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » Johan van Nassau-Idstein wordt opgevolgd door zijn zoon George August Samuel.
      • 9 oktober » Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn zoon Lodewijk Crato.
      • 12 december » Commandeur Jacob Binckes sneuvelt bij de Tweede Slag bij Tobago tegen een Franse aanval, nadat hij eerder tegen hen bij de Eerste Slag bij Tobago op 3 maart een strategische overwinning heeft behaald.
    • De temperatuur op 15 mei 1877 lag rond de 9,8 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
      • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
      • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
      • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1759 » Carl Frederic von Breda, Zweeds kunstschilder († 1818)
    • 1763 » Frederik Augustus, hertog van York, prins van het Verenigd Koninkrijk, tweede zoon van koning George III († 1827)
    • 1803 » John Bussell, Britse pionier in West-Australië († 1875)
    • 1815 » Giovanni Bosco, Italiaans priester en heilige, stichter van de Salesianen van Don Bosco († 1888)
    • 1832 » Wilhelm Wundt, Duits psycholoog, psychiater, fysioloog en filosoof († 1920)
    • 1837 » Emile Seipgens, Nederlands schrijver van korte verhalen en toneelwerk († 1896)

    Over de familienaam Gates

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gates.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gates.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gates (onder)zoekt.

    De publicatie Ostler Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Grant P Ostler, "Ostler Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ostler-family-tree/I3527.php : benaderd 14 mei 2025), "George Gates (1677-????)".