Ostler Family Tree » Ebenezer Lamson (1690-1772)

Persoonlijke gegevens Ebenezer Lamson 


Gezin van Ebenezer Lamson

Hij is getrouwd met Mary Matson.

Zij zijn getrouwd op 17 maart 1720, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ebenezer Lamson  1721-????
  2. David Lamson  1723-????
  3. Hannah Lamson  1723-1756
  4. Mary Lamson  1725-1727
  5. Lamson  1730-1730
  6. Jonathan Lamson  1730-1741
  7. Elnathan Lamson  1733-1827 
  8. Mary Lamson  1736-1736
  9. Mary Lamson  -1755
  10. Zerviah Lampson  1745-????
  11. Dorcas Lampson  1748-????
  12. Jonathan Lamson  1740-????


Notities over Ebenezer Lamson

!The IGI states Ebenezer was born in Hartford, Simbury TWP. Batch # 7450345

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ebenezer Lamson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ebenezer Lamson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ebenezer Lamson

Joseph Lamson
± 1636-1679
Joseph Lamson
± 1660-1743
Adams Adams
1665-????

Ebenezer Lamson
1690-1772

1720

Mary Matson
1698-????

David Lamson
1723-????
Hannah Lamson
1723-1756
Mary Lamson
1725-1727
Lamson
1730-1730
Mary Lamson
1736-1736

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1690: Bron: Wikipedia
      • 13 februari » Paus Alexander VIII creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse curieprelaat Giovanni Francesco Albani.
      • 1 juli » In het kader van de zogenaamde Negenjarige Oorlog komt het tot een veldslag bij Fleurus, Henegouwen. Franse legers onder leiding van maarschalk Luxembourg verslaan de geallieerde troepen.
      • 12 juli » Koning Willem III (van Oranje) en zijn Engelse troepen winnen de Slag aan de Boyne tegen de Ierse katholieken.
      • 16 oktober » Heiligverklaring van Paschalis Baylon (1540-1592), Spaans franciscaans broeder, door paus Alexander VIII.
    • De temperatuur op 5 november 1976 lag tussen 5,0 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 0.5 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De eerste aflevering van Sesamstraat wordt uitgezonden.
      • 12 mei » De Spaanse supertanker 'Urquiola' loopt bij La Coruña aan de grond en besmeurt ruim 100 kilometer strand met ruwe olie.
      • 18 mei » Justitie legt in overleg met minister van Agt beslag op de apparatuur van de abortuskliniek Bloemenhove in Heemstede.
      • 10 juli » Bij de chemische fabriek Icmesa in het Italiaanse stadje Seveso komt een uiterst giftige gaswolk vrij. Pas na twee weken beseffen de autoriteiten de omvang van de milieuramp.
      • 28 juli » Alle zes miljoen inwoners van Peking verblijven dagenlang op straat na zeer zware aardbevingen, die het noordoosten van China treffen en het leven eisen van 240.000 mensen.
      • 3 december » Tijdens een fotosessie voor de cover van het album Animals van Pink Floyd bij Battersea Power Station in Londen raakt een 12 meter lange ballon in de vorm van een varken los en zweeft in de aanvliegroute voor vliegtuigen naar Heathrow. Het varken bereikt een hoogte van 18.000 voet (6 kilometer) voordat het weer naar beneden komt.
    • De temperatuur op 15 oktober 1772 lag rond de 15,0 °C. Er was 26 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: regen. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1772: Bron: Wikipedia
      • 14 januari » De Groot Meester Nationaal van d'aloude en Zeer Eerwaarde Maatschappij der Vrije en Aengenomen Metzelaers, in de Republieq der Verenigde Nederlanden, ressort van de Generaliteit en onderhorige Volksplantingen verleent de loge L'Union Provinciale, gevestigd in Groningen (stad) haar constitutiebrief. De vrijmetselaars worden in Noord-Nederland actief.
      • 8 juni » Zaligverklaring van Paolo Burali d'Arezzo, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Napels.
      • 1 november » Antoine Lavoisier publiceert zijn ontdekking dat fosfor en zwavel bij verwarming "in massa toenemen".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lamson

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lamson.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lamson.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lamson (onder)zoekt.

    De publicatie Ostler Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Grant P Ostler, "Ostler Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ostler-family-tree/I3014.php : benaderd 14 mei 2025), "Ebenezer Lamson (1690-1772)".