Stamboom Oomen » Cornelis Phillipus van Asselt

Persoonlijke gegevens Cornelis Phillipus van Asselt 

  • Beroep: Kuiper.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 augustus 2013.

Gezin van Cornelis Phillipus van Asselt

Hij is getrouwd met Elisabeth de Vries.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Mattheus van Asselt  ± 1891-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Phillipus van Asselt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Phillipus van Asselt

Cornelis Phillipus van Asselt
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Asselt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Willard een Larinees, "Stamboom Oomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/oomen-stamboom/I4662.php : benaderd 10 januari 2026), "Cornelis Phillipus van Asselt".