Stamboom Oomen » Vrouwtje van der Vorst

Persoonlijke gegevens Vrouwtje van der Vorst 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 maart 2012.

Gezin van Vrouwtje van der Vorst

Zij is getrouwd met Friedrich Wilhelm Budde.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Emilia Geertruida Budde  ± 1847-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Vrouwtje van der Vorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Vrouwtje van der Vorst

Vrouwtje van der Vorst
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Vorst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Willard een Larinees, "Stamboom Oomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/oomen-stamboom/I4630.php : benaderd 12 januari 2026), "Vrouwtje van der Vorst".