Stamboom Oomen » Leendert Adriaensz van LANGEVELT

Persoonlijke gegevens Leendert Adriaensz van LANGEVELT 


Gezin van Leendert Adriaensz van LANGEVELT

Hij is getrouwd met Anna Cornelisdr. van Haastert.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1617 te Wassenaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Adriaensz van LANGEVELT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Adriaensz van LANGEVELT

Leendert Adriaensz van LANGEVELT
????-

1617

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van LANGEVELT


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Willard een Larinees, "Stamboom Oomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/oomen-stamboom/I2781.php : benaderd 7 januari 2026), "Leendert Adriaensz van LANGEVELT".