Olga's stamboom » Dionigio Cosimo Domenico Manzini (1871-????)

Persoonlijke gegevens Dionigio Cosimo Domenico Manzini 

Bron 1

Gezin van Dionigio Cosimo Domenico Manzini

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dionigio Cosimo Domenico Manzini?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dionigio Cosimo Domenico Manzini

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dionigio Cosimo Domenico Manzini

Dionigio Cosimo Domenico Manzini
1871-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. MIANI 16-05-1953 Web Site, Daniele Miani, Dionigio Cosimo Domenico Manzini, 26 september 2022
    Aggiunta a partire da uno Smart Match

    Albero genealogico su MyHeritage

    Sito di famiglia: MIANI 16-05-1953 Web Site

    Albero genealogico: 173412621-1

Historische gebeurtenissen

  • Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Manzini

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Manzini.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Manzini.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Manzini (onder)zoekt.

De publicatie Olga's stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maryna Zhubryk, "Olga's stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olgas-tree/I500791.php : benaderd 5 mei 2025), "Dionigio Cosimo Domenico Manzini (1871-????)".