Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders » Maria Catharina - Tinie Hake (1940-2012)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina - Tinie Hake 


Gezin van Maria Catharina - Tinie Hake

Zij is getrouwd met Henderikus Johannes - Henk Hölscher.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1973 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 33 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina - Tinie Hake?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina - Tinie Hake

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina - Tinie Hake


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I2425.php
  2. Allerzielen groepsbidprentje 2011-2012 rouwadvertentie
    Scheperziekenhuis, rouwadvertentie: 12-03-2012
  3. Maria Catharina (Tinie) Hölscher-Hake bidprentje
  4. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB bidprentje

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1940 lag tussen -11,5 °C en -3,4 °C en was gemiddeld -9,2 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
    • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
    • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
    • 25 juni » De Nederlandse onderzeeboot O 13 keert niet terug van een patrouille op de Noordzee en wordt officieel als vermist beschouwd.
    • 8 november » De Nederlandse onderzeeboot O 22 keert niet terug van een patrouille en wordt als vermist beschouwd.
    • 23 november » Het eerste (illegale) nummer van De Waarheid verschijnt in een oplage van 6.000 exemplaren.
  • De temperatuur op 7 augustus 1973 lag tussen 11,7 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 12,0 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 10,6 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Nederlandse Vereniging voor Vrijwillige Euthanasie wordt opgericht.
    • 14 maart » Evert Kreuze, Nederlands krachtsporter
    • 30 juni » Afschaffing dienstplicht in de Verenigde Staten.
    • 19 september » Karel XVI Gustaaf wordt koning van Zweden.
    • 23 september » Juan Perón komt opnieuw aan de macht in Argentinië.
    • 29 september » President Albert-Bernard Bongo van Gabon maakt bekend dat hij van het christendom tot de islam is bekeerd en de naam Omar Bongo heeft aangenomen.
  • De temperatuur op 8 maart 2012 lag tussen 2,5 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Servische tennisser Novak Đoković verdedigt met succes zijn titel op de Australian Open. Hij verslaat de Spaanse tennisser Rafael Nadal in vijf sets: 5-7, 6-4, 6-2, 6-7(7) en 7-5.
    • 14 maart » Het Europees Parlement is tegen het WK ijshockey in 2014 in Wit-Rusland zolang daar niet alle politieke gevangenen zijn vrijgelaten.
    • 9 mei » Een Russische Soechoj Superjet 100-95 stort tijdens een demonstratievlucht boven Java in bergachtig gebied neer. Geen van de 45 inzittenden overleeft de crash.
    • 29 juli » De Nederlandse wielrenster Marianne Vos wint in Londen de gouden medaille bij de wegwedstrijd op de Olympische Spelen.
    • 25 augustus » Togolese vrouwen zeggen een week lang geen seks met hun echtgenoten te willen hebben. Zo hopen ze hen ertoe te bewegen het vertrek van de president Faure Eyadéma af te dwingen.
    • 5 november » Voor de kust van het Zuid-Afrikaanse Port Elizabeth duikt een bultrugwalvis vlak voor een visserboot op en landt na een forse duik pardoes op het schip. Die raakt zwaar beschadigd, drie vissers raken gewond.
  • De temperatuur op 14 maart 2012 lag tussen 0,5 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In een tunnel op de A9 in het Zwitserse Sierre verongelukt een Belgische bus met schoolkinderen die op de terugweg waren van sneeuwklassen. Er vallen 24 gewonden en 28 doden, waarvan 22 kinderen.
    • 9 mei » Barack Obama drukt als eerste zittende Amerikaanse president zijn steun uit voor het homohuwelijk.
    • 24 mei » De Nederlandse Tweede Kamer stemt in met het ESM-verdrag.
    • 26 juni » Zuid-Afrika besluit dat de bekendste leider van de Bosjesmannen, Dawid Kruiper, een staatsbegrafenis krijgt in de Kalahariwoestijn.
    • 16 september » De voormalige topman van de Franse oliemaatschappij Elf Aquitaine, Loik le Floch-Prigent, wordt door Ivoorkust uitgeleverd aan het West-Afrikaanse Togo op verdenking van betrokkenheid bij fraude.
    • 29 september » Dwervelwind opent in Attractiepark Toverland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hake

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hake.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hake.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hake (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I2425.php : benaderd 5 januari 2026), "Maria Catharina - Tinie Hake (1940-2012)".