Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Johannes Josef - Joop Hölscher (1910-1976)

Persoonlijke gegevens Johannes Josef - Joop Hölscher 


Gezin van Johannes Josef - Joop Hölscher

(1) Hij is getrouwd met Margaretha Aleida Peters.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1934 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Harmke - Hammie de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 31 januari 1950 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 39 jaar oud.Bron 5

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Josef - Joop Hölscher?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Josef - Joop Hölscher

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Josef - Joop Hölscher


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134 https://fjmblom.mijnweb.site/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I20719.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134
    Scheperziekenhuis
  3. Johannes Josef Hölscher bidprentje
    https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1324170/2049002/Johannes-Josef-H%C3%B6lscher-1910-1976
  4. gezinskaart Hölscher-Peter scan 686822 p6903 1918-1936
    https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters Johan Bernard (Broer) Berens CBB134
  5. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1910 lag tussen 10,8 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 31 januari 1950 lag tussen -5,2 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 7,8 mm neerslag gedurende 11,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
    • 20 mei » Jacques Brel huwt Thérèse Michielsen.
    • 5 juli » De Knesset neemt de Wet op de Terugkeer aan. Deze wet geeft alle Joden het recht om naar Israël te immigreren.
    • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
    • 2 oktober » Het stripverhaal Peanuts van Charles Schulz wordt voor het eerst gepubliceerd in zeven Amerikaanse kranten.
    • 26 november » Chinese troepen trekken Noord-Korea binnen en openen een tegenaanval in de Korea-oorlog.
  • De temperatuur op 2 maart 1976 lag tussen -0,2 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Dennis Wilson, drummer van The Beach Boys wordt gearresteerd in Los Angeles op verdenking van wapenbezit.
    • 3 januari » Een uitzonderlijk zware storm raast over West-Europa: langs de hele Noordzeekust heerst de alarmtoestand. De toren van de Bonifatiuskerk te Leeuwarden waait eraf. In de Belgische provincie Antwerpen zijn er zware overstromingen, onder andere in Ruisbroek.
    • 27 februari » Stephen Holland scherpt in Sydney het wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 15.10,89. Het oude record (15.20,91) stond sinds 21 juni 1975 op naam van de Amerikaanse zwemmer Tim Shaw.
    • 18 mei » Justitie legt in overleg met minister van Agt beslag op de apparatuur van de abortuskliniek Bloemenhove in Heemstede.
    • 28 juni » De PLO kaapt een toestel van Air France onderweg van vliegveld Ben Gurion in Tel Aviv (Israël) naar Parijs (Frankrijk). Na een korte tussenstop in Libië wordt het toestel gedwongen door te vliegen naar Entebbe in Oeganda. Op 4 juli zal de bevrijding, Operatie Entebbe, door het Israëlische leger volgen.
    • 26 oktober » Transkei is het eerste thuisland dat door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard wordt. Geen enkel ander land zal Transkei erkennen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hölscher


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I20719.php : benaderd 6 oktober 2026), "Johannes Josef - Joop Hölscher (1910-1976)".