Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Johann Hermann - Hermann Eckelhoff (1894-????)

Persoonlijke gegevens Johann Hermann - Hermann Eckelhoff 


Gezin van Johann Hermann - Hermann Eckelhoff

Hij is getrouwd met Anna Gertrud - Gertrud Boven.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1925 te Meppen, Landkreis Emsland, Lower Saxony, Germany, hij was toen 30 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johann Hermann - Hermann Eckelhoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johann Hermann - Hermann Eckelhoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johann Hermann - Hermann Eckelhoff


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14516278 https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck/twist-st-georg/D2_209_1/?pg=42
  2. https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck/twist-st-georg/D2_209_1/?pg=42

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 november 1894 lag rond de 5,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 5 mei 1925 lag tussen 7,9 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 10,2 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eckelhoff


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I103167.php : benaderd 10 oktober 2026), "Johann Hermann - Hermann Eckelhoff (1894-????)".