Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Johann Heinrich - Hendrik - Hinnek Hake (1888-1982)

Persoonlijke gegevens Johann Heinrich - Hendrik - Hinnek Hake 


Gezin van Johann Heinrich - Hendrik - Hinnek Hake

Hij is getrouwd met Maria Helena Heller.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1916 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.Bron 5

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1916 te Barger-Compascuum, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johann Heinrich - Hendrik - Hinnek Hake?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johann Heinrich - Hendrik - Hinnek Hake

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johann Heinrich - Hendrik - Hinnek Hake


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen




  1. https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck/meppen-st-vitus/0112/?pg=13 Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.mijnweb.site/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I2388.php
    Gross Fullen volgens huwelijk wiewaswie

    Johann Heinrich Hake ist kirchlich getraut mit Maria Helena Heller in Barger-Compascuum 4 Juli 1916

    # NR WOONPLAATS_OUDERS GESLACHT NAAM_KIND GEBOORTEDATUM NAAM_VADER NAAM_MOEDER BEROEP_OUDERS DOOPDATUM OPMERKINGEN
    56 20 Schöninghsdorf m Johann Heinrich 18880125 Hake Rudolph Hüsers Maria Thekla Heuermann 18880126 kirchlich getraut am 4 Juli 1916 in Barger-Compascuum mit Maria Helena Heller
  2. https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck/meppen-propstei-st-vitus-altstadt/D1_110_2/?pg=62
  3. https://www.wgff-tz.de/details.php?id=825163 Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.mijnweb.site/
    http://fjmblom.mijnweb.site/images/jhhake1888-1982.jpg

    https://fjmblom.mijnweb.site/dutchconnection/johan-heinrich-hake-boekweit.jpg

    ziekenhuis
  4. Johann Heinrich Hake (1888-1982) bidprentje Helena Adelheid (Leida) Berens-Hake
  5. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14693554
    Opmerkingen: moeder bruidegom overleden
  6. https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck/meppen-propstei-st-vitus-altstadt/D1_110_2/?pg=62

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1888 lag rond de 4,5 °C. De winddruk was 26 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
  • De temperatuur op 26 januari 1888 lag rond de 3,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 68 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 29 juni 1916 lag tussen 10,6 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
  • De temperatuur op 12 november 1982 lag tussen 8,1 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 11 april » De Italiaanse wielrenner Silvano Contini wint de klassieker Luik-Bastenaken-Luik.
    • 30 mei » De Nederlandse biljarter Rini van Bracht behaalt in de Ecuadoriaanse stad Guayaquil de wereldtitel driebanden.
    • 5 juni » Armand Parmentier wint de derde editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:19.13.
    • 20 juli » Twee IRA-bomaanslagen zorgen voor gewonden en doden (negen mensen en acht paarden).
    • 8 oktober » In Polen wordt de vakbond Solidarność verboden.
    • 24 november » Het Akkoord van Wassenaar wordt getekend door de overheid aan de ene kant en de Stichting van de Arbeid aan de andere kant. Er werden afspraken vastgelegd die gevolgen had voor de loonmatiging.
  • De temperatuur op 16 november 1982 lag tussen -0,5 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Nederlandse militaire vrouwenafdelingen MARVA en Milva worden opgeheven.
    • 7 maart » De Nederlandse schaatsster Ineke Kooiman-van Homoet breekt het werelduurrecord op de schaats in Den Haag: in één uur tijd schaatst ze 33.837,71 m.
    • 3 april » Falklandoorlog: de VN eist dat Argentinië zich van de Falklandeilanden terugtrekt. Argentinië wijst dit af en het Verenigd Koninkrijk kiest ervoor om oorlog te verklaren.
    • 20 mei » Oprichting van de Pauselijke Raad voor de Cultuur van de Romeinse Curie door Paus Johannes Paulus II en benoeming van kardinaal Gabriel-Marie Garrone tot president.
    • 16 augustus » De katholieke kerk in Argentinië doet een beroep op de militaire junta om opheldering te verschaffen over de verdwijning van duizenden mensen in de "oorlog tegen het terrorisme", die van 1975 tot 1978 heeft geduurd.
    • 4 december » China neemt de grondwet aan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hake

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hake.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hake.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hake (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I2388.php : benaderd 21 oktober 2026), "Johann Heinrich - Hendrik - Hinnek Hake (1888-1982)".