Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Johan Diederiech Frans - Jan Bryan (1948-2016)

Persoonlijke gegevens Johan Diederiech Frans - Jan Bryan 


Gezin van Johan Diederiech Frans - Jan Bryan

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Diederiech Frans - Jan Bryan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Diederiech Frans - Jan Bryan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Diederiech Frans - Jan Bryan


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. rouwadvertentie
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I22634.php
  2. rouwadvertentie
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1962643/594352/Johan-Diederiech-Frans-Jan-Bryan-1948-2016

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1948 lag tussen 10,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De douaneovereenkomst van de Benelux treedt in werking.
    • 14 januari » Ans van Dijk wordt geëxecuteerd. Zij is de enige Nederlandse vrouw die dit na de Tweede Wereldoorlog overkomt.
    • 6 maart » Inval van het Arabische bevrijdingsleger van Fawzi al-Qawuqji in Palestina.
    • 14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
    • 3 april » De Amerikaanse president Harry S. Truman tekent het Marshallplan.
    • 25 juli » In Sulzbach wordt de Saarländische Fußballbund (SFB) opgericht.
  • De temperatuur op 30 december 2016 lag tussen -4,0 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 27 maart » Bij een zelfmoordaanslag gericht tegen christenen in de Pakistaanse stad Lahore vallen zeker zeventig doden. De aanslag wordt opgeëist door een afdeling van de taliban. Zie Aanslag in Lahore van maart 2016.
    • 15 mei » Voetbalclub Club Brugge wordt Belgisch kampioen door RSC Anderlecht met 4-0 te verslaan.
    • 12 juni » Zeker 50 mensen komen om bij een schietpartij in een homoclub in Orlando.
    • 15 augustus » Op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro wint de Nederlandse turnster Sanne Wevers goud op het onderdeel evenwichtsbalk. Sharon van Rouwendaal wordt olympisch kampioene op de 10 kilometer openwaterzwemmen.
    • 8 oktober » In Japan barst de vulkaan Aso uit. De regering waarschuwt onder andere voor asregen in de omgeving.
    • 12 december » Markku Kanerva wordt benoemd tot bondscoach van het Fins voetbalelftal, nadat de Finse bond zich heeft ontdaan van de Zweedse hoofdcoach Hans Backe onder wiens leiding de ploeg geen enkele wedstrijd wist te winnen.
  • De temperatuur op 5 januari 2017 lag tussen -5,9 °C en 3,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Darter Michael van Gerwen is voor de tweede keer in zijn leven wereldkampioen. Hij versloeg in de finale de Schotse titelverdediger Gary Anderson met 7-3.
    • 9 januari » De film Elle van regisseur Paul Verhoeven wint twee Golden Globes. La La Land wint er zeven.
    • 1 mei » President Nicolás Maduro van Venezuela wil met behulp van een door hem bijeengeroepen volksvergadering een nieuwe grondwet opstellen, bedoeld om de economische crisis in zijn land het hoofd te bieden.
    • 8 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma overleeft een motie van wantrouwen. De stemming over de motie was geheim.
    • 25 augustus » De Angolese regeringspartij MPLA wint de algemene verkiezingen met bijna 62 procent van de stemmen. Oppositiepartij UNITA haalt bijna 27 procent.
    • 26 oktober » Het kabinet-Rutte III, gevormd door de partijen VVD, CDA, D66 en ChristenUnie, wordt beëdigd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bryan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bryan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bryan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bryan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I22634.php : benaderd 2 maart 2026), "Johan Diederiech Frans - Jan Bryan (1948-2016)".